Jak si uspořádat pracoviště

abyste neztráceli zbytečně síly

a přitáhli energie úspěchu 

 

 

Máte potíže s pracovní výkonností, se soustředěním, nebo s dotahováním věcí do konce?

Nebo možná že jen výsledky a ocenění neodpovídají vaší námaze?
 
Na vině může být špatné uspořádání pracoviště.
 
A s tím Vám může pomoci eBook:
JAK SI USPOŘÁDAT PRACOVIŠTĚ
pro lepší výkon i život
Vyšla už řada knih o Feng-šuej - vlivu prostředí na náš život, ale prakticky všechny se zabývají domácím prostředím.
Jako bychom v té pracovní době ani nežili. A přiznejme si, že tam kolikrát trávíme víc času než doma.
 
A protože pracujeme mnoho hodin denně, a často ještě i doma, rozhodla jsem se tuto mezeru zaplnit vlastní knížkou – příručkou k uspořádání pracoviště tak, abychom neztráceli síly na zbytečných překážkách.
 
Jsem architektka, konzultantka Feng-šuej. Zabývám se zbytečnou únavou, tedy odstraňováním zbytečné únavy  - úpravou prostoru tak, aby své uživatele podporoval.
Mám dlouholetou praxi v konzultacích a úpravách konkrétních bytů i pracovišť, přesto jsem zjistila, že napsat knížku není tak snadné 🙂 
 
Musela jsem se vrátit k základům energie se kterou Feng-šuej pracuje, k základním principům. Aby rady byly použitelné pro lidi, kteří se nechtějí zabývat Feng-šuej, čínskou terminologií, ani jinými složitostmi. 
 
Studování  textů, výběr, a hlavně zjednodušování, osekávání zbytečných řečí okolo mi dalo dost práce. Už se zabývám Feng-šuej  vlastně dvacet let, tak vybrat informace a upravit je pro laiky nebylo snadné. Ve výsledku vedlo až k úplně jednoduchým tipům, skutečně osekaným od zbytečného balastu.
 
Dala jsem dohromady eBook plný rad a tipů, pro jejich pochopení nemusíte být architekt, ani znalec čínské symboliky, jsou jednoduché a názorné. a hlavně fungují.
 
Jestli chcete přestat ztrácet síly na zbytečných překážkách, pořiďte si eBook JAK USPOŘÁDAT PRACOVIŠTĚ pro lepší výkon i život, za 720,- Kč
 

Kniha je napsaná poměrně stručně a přehledně. Přesně tak mi to vyhovuje. Rychle jsem z ní načerpal spoustu zajímavých informací a neztrácel jsem se tak ve zbytečně dlouhém a náročném textu. Základní informace o FS mám, ale tato kniha mě opět posunula o něco dál. Je podle mě vhodná pro lidi FS netknuté, ale i ty, kteří se o téma zajímají. Děkuji Mileně za zpracování.

Matyáš
https://www.blog.dogsie.cz/

Bonus

Přidávám také jako bonus e-book "Očista prostoru", který je samostatně neprodejný

Tato e-kniha mě zaujala hned na začátku. Upřímně asi hlavně díky tomu, že jsem poznala, že v ní najdu mnoho tipů i do "běžného", a ne jen pracovního života. Uvědomila jsem si pár "vylepšení" pro nový byt. Kniha je psaná stručně a jasně, avšak i pro člověka, který už se párkrát zúčastnil FS přednášky, je přínosná a osvěžující. A moc se mi líbí trefné ilustrace!

Betty Dřevová

E-book, který máte k dispozici, je velmi přehledně a srozumitelně napsán. Jak pro člověka, který již zkušenosti s Feng shui má, tak pro naprostého začátečníka. A myslím, že to je i to, co já u paní Ing. arch.Mileny Moudré obdivuji nejvíc. Podnikám již 20 let v oblasti zdravého životního stylu. Za tuto dobu jsem zařizovala již řadu studií a nutričních klubů. Vždy jsem se řídila radami paní Mileny a mohu říci, že se u nás vždy klienti cítí příjemně a pochvalují si prostředí a energii, která tam vládne. Za tu docela dlouhou dobu, co s paní Milenou spolupracuji, již dost věcí “zvládnu” sama, ale někdy její malé, ale trefné upozornění, vytvoří ten harmonický celek. Velmi doporučuji, každému kdo chce pracovat a pohybovat se v příjemném a pozitivním prostoru, pořídit si její Ebook a samozřejmě se radami řídit. A v případě dotazů a váhání co a jak, je dobré se na paní Milenu obrátit. Z vlastní zkušenosti vím, že si sama ušetřím čas a energii. Mileno , e-book je skvělý a zároveň děkuji za naší dlouholetou spolupráci a přátelství.
Edita DřevováNutriční poradce