Rok Kovové Krysy

Rokem Krysy/Myši začíná cyklus čínského zvířetníku. Krysa je totiž v čínských horoskopech symbolem začátků. Rychlá aktivní Krysa přibíhá první, první startuje do nových aktivit, do nového dvanáctiletí.

Může to tedy být rok nových začátků, nových aktivit a dosažení mnoha pozitivních výsledků. Bude to rok příležitostí a také nečekaných změn.

Energie času jsou v čínském horoskopu pojmenovány po zvířatech, protože tak si snáze představíme jak se ta která energie projevuje. A Krysa je zvídavá, letošní rok tak nic nezůstane skryto. Všímavost Krysy nám může hodně pomoci. Bude to vlastně rok informací, bude příležitost si všechno zjistit, a také bude tlak na to, mít dobré informace.

Ovšem to přináší i druhou stranu – výmluvy nebudou fungovat. Pravidla budou muset být vyhlášena a dodržována. Chaos je v tomto roce největším nebezpečím.

Dodržujte pravidla, jejich přestoupení nebudou letos tolerována.

Práce podle plánu bude mít nejlepší výsledky. Práce a peníze vůbec budou znameními tohoto roku. Energie Kovové Krysy bude podporovat pracovitost a také týmovou práci. Krysa bývá také dost shánčlivá až hrabivá. Má schopnost získávat peníze a v tom nám všem může letos pomoci. Ale nehrabe jen pro sebe, ale pro všechny svoje lidi, pro rodinu a tým.

Kov letošního roku bude také přinášet chlad – pozor na prochladnutí, a také možné problémy s imunitou. Věnujte se prevenci a nezapomeňte si plánovat také odpočinek, s důrazem na psychiku! Kov je také z hlediska čínské medicíny spojen s plícemi a tenkým střevem, takže je potřeba o obojí pečovat. A také energie Kovu vysušují, tak nezapomeňte na pitný režim, doporučují se zvlhčující potraviny – například hrušky.

Krysa je ráda tam, kde se něco děje, tak nebuďte letos na věci sami, jděte mezi lidi, spolupracujte. Je dobrý rok pro společenské i rodinné plánování. Na rozdíl od minulých let nebude takový tlak na řešení partnerských problémů, naopak bude podporován společenský duch. Můžeme si užít skvělý čas trávený s přáteli, dejte jen pozor ať jste v tom správném týmu.

Energie Krysy jsou pohyblivé, svižné a lehké, ve smyslu lehce nabyl, lehce pozbyl. (Mohou tak svádět i k neuváženým výdajům.) Krysa také nemá ráda tvrdohlavost. Nechoďte hlavou proti zdi, překážky obejděte. Letos se nesnažte prorazit silou. Krysa podporuje nalézání nových cest. Když máte cíl, energie Krysy vám pomohou najít k němu cestu. 

Své vlastní znamení a co vás čeká v roce Krysy najdete v Ebooku ZDE

Milena Moudrá
Jsem architektka, konzultantka Feng-šuej a specializuji se na odstraňování únavy. Pomáhám lidem zařídit prostor tak, aby je podporoval v jejich cílech, a aby neztráceli sílu na zbytečných překážkách. Můj příběh najdete zde.>>
Komentáře
  1. Milena Moudrá napsal:

    Ano, tak se to také používá – umístění domu v krajině, na pozemku, byt v domě i jednotlivé místnosti. Světové strany se určují ze středu, ze středu domu, bytu, ze středu jednotlivých místností.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.