tel : 736 764 682
@  : moudra.fs@seznam.cz

SPECIÁLNÍ NABÍDKA ONLINE:

ROZBOR OSOBNÍCH ENERGIÍ (Z DAT NAROZENÍ) ŠŤASTNÉ SMĚRY + 4 PILÍŘE OSUDU. VÝPOČET A ROZBOR , S PŘIHLÉDNUTÍM KE VZTAHU K PROSTORU, - CCA 45 MINUT, CENA 690,- Kč (27,- eur)

KONZULTACE PROSTORU PODLE PLÁNKU (ČAS PODLE POTŘEBY), CENA 1200,-

Objednávky přes facebook/messenger, nebo email : moudra.fs@seznam.cz,

nebo mi zavolejte: +420 736 764 682

Ing. arch. Milena Moudrá

 tel :  +420 736 764 682,

 @ : moudra.fs@seznam.cz

nabízím konzultace feng-šuej,
poradenství v oblasti architektury, 
návrhy a úpravy staveb a interiérů
osobní konzultace,
přednášky, semináře, 

Jsem architektka ( FA ČVUT ) a poradenstvím feng šuej se zabývám od konce 90.let.
Přednáším na toto téma a také vedu vzdělávací semináře, s konzultacemi pro individuální zájemce a malé skupiny.

Hlavní oblastí mé práce je osobní poradenství a konzultace na místě.

Obytné i pracovní prostory (kanceláře, obchody apod.) Také nabízím posouzení pozemku a projektové dokumentace. Návrhy úprav zahrady a okolí domu.

Cena osobní konzultace je 1200,- Kč /hod, (mimo Prahu + cestovné+100,-Kč/h)
Konzultace běžného prostoru - byt, trvá cca 2 - 3 hodiny,
větší, nebo složitější prostory přiměřeně déle,
kanceláře, obchody dtto.
Součástí je následný pohovor, vyhodnocení výsledků, za cca měsíc po první konzultaci. (zdarma)

Jsem architektka, konzultantka Feng-šuej, specializuji se na odstraňování únavy. Pomáhám lidem zařídit prostor tak, aby je podporoval v jejich cílech, a aby neztráceli sílu na zbytečných překážkách.

PŘICHÁZÍTE Z PRÁCE UNAVENÍ?

Může to být úplně zbytečná únava vinou uspořádání pracoviště. Zjistěte jak se jí zbavit. Podívejte se na 5 chyb, které nám jak upíři odsávají sílu - tady v ebooku zdarma:

Reference:

Delší dobu jsem se chystala k „přeorganizování“ panelákového bytu 3+1, ve kterém žiji se svým mužem a třemi dětmi. Stále mi chyběl impuls, a pak jsem poznala Milenu Moudrou – domluvily jsme se na osobní konzultaci. Trochu jsem se obávala odborných rad, které budou znamenat radikální finančně i časově náročné změny, ale byla jsem velmi mile překvapena. Milena prošla celý byt a vysvětlila mi, kudy v něm proudí energie. Následně upozornila na největší „brzdy“ toků a dala řadu doporučení od zdánlivě drobných, jako například přidání a přemístění světel, otočení stolu, až po náročnější. Potěšilo mne, že rady jsou tak praktické, že se líbí i mému muži a společně je pozvolna realizujeme. Osobní konzultaci považuji za velmi přínosnou a mohu ji doporučit všem, kteří plánují změny ve svém bytě.
Helena Macháčková, PR manažerka Divadla Kámen
Když jsem se obrátila na Milenu Moudrou s prosbou o feng-shui osobní konzultaci, řešila jsem problém s přetížením. Mám dvě malé děti, do toho částečně pracuju a řeším příliš mnoho věcí najednou. Překvapilo mne, že Milena řeší feng-shui v kontextu osobního horoskopu, takže jsem měla dobrý pocit, že konzultace je opravdu pro mne a upozornila mne na řadu zajímavých souvislostí. Milena dala několik tipů stran úpravy vstupu do domu, schodů, osvětlení, aby k nám a u nás energie proudila. Také jsme řešily úpravy v ložnici, abych zlepšila kvalitu spánku a odpočinku. Některé z tipů jsem uvedla do života ihned, další na svou realizaci teprve čekají. Po měsíci a půl, co jsem udělala změny, pozoruju uvolnění a větší prostor ve svém životě, který jsem hledala. Těším se, až udělám některé další změny, které mi Milena navrhla.
MUDr.Adriana Chytilová, praktická lékařka, zaměřuji se na psychosomatiku
Na konci loňského roku jsem pozvala paní Moudrou na konzultaci. Poradila nám několik věcí jak upravit a zpříjemnit interiér našeho bytu. Rady jsme dodrželi a musím přiznat, že bylo velmi příjemné se s těmito změnami sžít. Netrvalo dlouho a já jsem otěhotněla. Netvrdím, že paní Moudrá jako jediná může za tuto velkou změnu v našem životě, ale jsem přesvědčená, že prostředí ve kterém žijeme nás velmi ovlivňuje. A změny přicházejí v okamžiku, až když my sami něco změníme.
Jana Chytilová, Prostějov
Dobrý den paní architektko, ještě jednou Vám děkuji za Vaši pomoc při konzultacích týkajících se rekonstrukce Technické kanceláře v naší firmě. Dle domluvy jsem připravil fotodokumentaci zachycující původní a nový stav po rekonstrukci. Fotografie ale nezachycují vše, tu pravou skutečnost a změnu je možné vnímat až reálně v kancelářích. Výsledek je markantní a vzbudil pozitivní ohlasy napříč firmou. Vzniklo zde kvalitní a příjemné pracovní prostředí nejen pro konstruktéry, ale i pro kolegy, kteří za námi přijdou řešit pracovní záležitosti. S přátelským pozdravem
Ing. Luboš BrunnerVedoucí konstrukce Halex-Schauenberg, ocelové konstrukce s.r.o.
Paní architektka Milena Moudrá navštívila náš byt letos v létě. V tomto bytě bydlíme už přes deset let a měli jsme před malováním. Konzultovala jsem zejména barvy a nechali jsme vymalovat přesně podle jejího doporučení. Byt získal jinou energii, větší světlost a velikost. Také jsme přestěhovali mírně nábytek v obývacím pokoji, otočený gauč na jinou stranu udělal neuvěřitelnou změnu v prostoru. V obýváku se z nás dospělých nikdo nijak navíc nezdržoval, nyní tam rádi jsme - čteme, povídáme a je nám tam dobře. Manželova pracovna dostala taktéž změnu - prostor je nyní čistý, vhodný k soustředěné a klidné práci. Je úžasné, jak stačí málo, efektivně a "správně" naladit prostor k lepší kvalitě žití. Člověk, který v daném prostoru žije už několik let přestane reagovat na spoustu podnětů - různých nedodělávek, a detaily tvoří víc než si myslíme. Děkuji a rozhodně doporučuji.
Jitka Volná
Dobrý den paní Mileno, děkuji Vám za Vaši návštěvu. Moc jste mi pomohla s uspořádáním pokoje. Díky Vám podstatně lépe spím, v pokoji je více světla, volného prostoru. A co více, mám prostor pracovní, jídelní i relaxační. Cítím více energie. A že změnu pociťují i květiny, jsem poznala podle toho, že začaly kvést i ty, které předtím nekvetly i při sebelepší péči. Je prima, že při druhé návštěvě dolaďujete detaily. Doporučuji Vás každému, kdo má potřebu cokoliv změnit k lepšímu. Čínské učení Feng shui u mne zafungovalo.
Blažena Soustružníková
Dlouho jsem uvažovala o novém vybavení naší kuchyně, nechala jsem si vypracovat několik návrhů, ale stále to nebylo ono. Zaujala mne beseda o Feng-šuej s paní Moudrou a pozvala jsem ji na konzultaci. Poradila mi celkovou dispozici kuchyně a navrhla několik věcí, na které bych sama nepřišla (např. velmi prakticky řešené okno). Díky doporučení paní Moudré a několika velmi šikovným řemeslníkům je dnes kuchyň prakticky hotová. Dcera nadšeně konstatovala, že ta místnost má úplně jinou energii a hned si tam udělala pracovnu, neboť její podkrovní prostory byly dost stísněné. Nedávno se dcera vdávala a pekly jsme tam na svatbu. Přestože nás tam bylo pět, všechny jsme měly dost prostoru na práci a nepletly jsme se jedna druhé pod nohy. Kuchyň jsme si všichni oblíbili a trávíme zde většinu času při nejrůznějších činnostech.
Mgr. Jitka Chmelařová, Prostějov
S Milenou spolupracuji již nějakou dobu, napřed na tvorbě jejího loga a teď na knížce FENG SHUI (50 tipů pro úspěch v práci). Vzhledem k tomu, že jsem kreativní člověk, tak jsem si myslela, že si dokážu poradit se vším, tedy i s interiérem mého bytu, který je zároveň i moje pracoviště. Ale cítila jsem, že některé věci úplně nejsou na správném místě. Od osobní konzultace, která proběhla příjemně a velmi profesionálně, jsem začala upravovat své okolí. Musím přiznat, že se doma cítím mnohem lehčeji a lépe se mi v takovém prostředí pracuje. Na každou úpravu dle rad se těším. Jestli se chcete doma nebo na pracovišti cítit lépe a tím mít víc pohody a energie, domluvte si s Milenou konzultaci, stojí to za to.
Pavla Hovorková, grafický a výtvarný kreativec
Pozvala jsem si paní Ing. Milenu Moudrou domů a ta mi poradila otočit postel o 90 stupňů a trošku ji posunout. To byla změna! Klidněji se mi spalo a doba spánku se hodně snížila. A takových věcí bylo ještě víc. Dozvěděla jsem se, že v předsíni mám botník, který brání v proudu energie do bytu a má za následek to, že všechny problémy života jakoby hrnu před sebou. Asi se budete smát, ale po jeho zabudování do skříně se mi život pročistil a všechny problémy šly najednou hladce! Když jsem do koutku hojnosti umístila polštář s potiskem ptáčků. (Symbolika to je věc!) Přišlo mi najednou do života několik mužů, až mne to překvapilo. Přeji hodně štěstí a radosti doma,
Eliška Haase
Když jsem se přestěhovala do nového bytu, cítila jsem se tam divně. Neuměla jsem řict proč. Byl velký, světlý a prostorný. Špatně jsem spala a blbe se mi odpočívalo. Zavolala jsem si na pomoc Milenu. Musím říct, ze mi vyrazilo dech s jakou péčí se mi věnovala. Ještě před návštěvou se na mě připravila a rady mi potom dávala opravdu na míru. Pomohla mi přesunout postel a co nejvíce zoptimalizovat ne moc ideální prostor. V bytě jsme se potom všichni cítili lépe a hlavně jsem se poradně vyspala! Nikdy by mě nenapadlo dát postel na takové místo, tak jsem rada, že mi Milena skvěle poradila.
Martina Brandováwww.brandovi.cz
Trochu jsem už tušil, že např. situování postele není úplně ideální, ale nikdy jsme si netroufli ji otočit. Efekt neuvěřitelný. Člověk sice některé věci ví, ale potřebuje někoho, kdo mu dá opravdu jasné a srozumitelné argumenty pro skutek. Kvalita spánku je těmi zásadními změnami mnohonásobně lepší. Teď je před námi další velká změna – nahradit velkou dubovou skříň, která trochu překáží při vstupu do bytu, nějakým užším botníkem. Už se těším, jak se po této změně energie ještě více rozproudí a přinese mnoho dalších krásných událostí do našeho života. Mimochodem, Mileno, ten věšák, který bránil úplnému otevření dveří, už jsme taky přestěhovali.
Petr Němec
Ahoj Mileno, tvoje návštěva mi velmi pomohla v uvědomění si sebe sama, že moje bydlení a můj domov je o mě a ne o tom, že budu čekat na ostatní, co v bytě udělat. Konečně si uvědomuji, jak je důležité mít vlastní vizitku na dveřích. Je to zvláštní, ale vždy, když přicházím, tak jsem šťastná, že jdu opravdu k sobě domů. Také ostatní věci skvěle doladily interiér a zároveň jako když oživily fádnost prostoru. V kuchyni jsem zatím dodělala barvy stěn a květiny, v obýváku, kde je zároveň pracovní prostor pár barevných změn a malých detailů, jako křišťály a červené dekorace, skvěle místnost doladily a zároveň mě to tam prostě baví víc a víc. Být tam sama se sebou. Ložnice ještě vinou stavebních úprav není dodělaná, ale díky Tvým nápadům a radám se těším, až bude hotová. Za mě, velký dík, protože být šťastný a spokojený v místě, který je můj domov je pro mě opravdu důležité a Ty jsi mi moc pomohla si to nejen uvědomit, ale i pochopit, jak na to.
Hali
K paní architektce jsem chodila nejdříve na přednášky, které byly nabité informacemi a zkušenostmi. Když jsem si později zařizovala nový byt, tak mi paní Moudrá pomohla s úpravou a správným vybavením, tak aby vše správně ladilo a proudilo 🙂 Nyní s manželem si chceme postavit dům a již ve fázi projektu se radíme s paní architektkou. Poskytla nám spoustu rad, pomohla vyřešit problém dispozice obývacího pokoje a kuchyně a další. Jsem velmi spokojená s jejím přístupem a myslím si, že kombinace znalostí architektury a feng shui je naprosto ideální. Paní Moudrá to ještě skvěle doplní svými mnohaletými zkušenostmi. Paní architektku vřele doporučuji a rozhodně i v budoucnu využiji jejích služeb.
Miroslava Procházková
K paní architektce jsem se dostala díky její přednášce, která byla velice zajímavá. Je znalá svého oboru a moc nám pomohla s řešením zejména obývacího pokoje, se kterým jsme si nevěděli rady, a předsíně. Dala nám tipy, které by nás samotné nenapadly. Některé jsem si neuměli představit, ale po realizaci vše vypadá velmi dobře. Oceňuji také to, že si paní architektka dělá horoskopy členů domácnosti a bere je v potaz při doporučeních. Pozitivní pro nás bylo i to, že vycházela z toho, co je k dispozici a pracovala se stávajícím vybavením. Její konzulatci bych určitě doporučila.
Martina Dufková