Červenec, měsíc Kozy v roce Buvola

Máme prázdniny a také už od 6. července čas Kozy, a to je znamení zemní. Už máme za sebou slunovrat, ten vrchol léta, ten nejrychlejší čas ohnivého Koně, a už se rok otáčí k podzimu. Ale nebojme se že už nás nic svižného nečeká, vždyť v této druhé polovině roku jsou celé prázdniny, začátek školy, Dušičky i Vánoce 🙂

Koza je sice ještě trochu ohnivá, ale je to spíš už jen teplo z vyhřáté pece, poslední uhlíky v popelu, je to doba klidu – a dovolených. Dovolme si teď ten odpočinek včetně třeba i odpolední siesty.

Není to čas pro velké akce, energie měsíce Kozy není silná, je to tzv. mezidobí Země, doba odpočinku, takového nádechu před tím než zase začnou větší akce.

Zemní znamení měsíce nám opravdu může pomoci se uzemňovat. Je to realističnost Země, která nám pomáhá zhodnotit své výsledky, zhodnotit to, čeho jsme dosáhli. A také nám pomůže s realistickými plány, co chceme ještě stihnout, co ještě zvládneme.

Zemní čas Kozy nám tak pomáhá při bilancování první poloviny roku. Pomůže nám s realismem, s jistotou toho co máme. A plán na druhou polovinu roku pak bude založený na realitě, při jeho nastavování budete snáze pracovat s fakty a ne s domněnkami. Udělejte si představu co chcete ještě dotáhnout do konce roku do konce. A vymýšlení jak na to si nechte na další měsíc, kdy bude vládnout chytrá Opice, která si ví se vším rady.

Koza je znamení šarmu, romantiky, krásy, a také tvrdohlavosti. Nezkoušejte se tento měsíc s nikým a o ničem dohadovat, k ničemu by to nevedlo. Všichni jsme časem Kozy ovlivňováni, tlačeni k tomu trvat na svém a neustupovat. A v roce Buvola mají spory zvlášť zhoubný dopad na všechny zúčastněné a často i na nevinné kolemjdoucí.

Užijte si odpočinku, romantických večerů a příjemných chvil. Je čas k práci a čas k odpočinku a teď v červenci si můžeme trochu oddechnout a nabrat síly do druhé půli roku.

Koza oceňuje šarm a krásu. Když se budete o něčem rozhodovat, vyberte si tu krásnější variantu, to co se vám víc líbí.

Letošní rok je rokem Kovového Buvola, a Buvol je v přímém protikladu s Kozou. Červenec je tak letos nejrizikovější měsíc. Znamená to, že náš úsudek nemusí být nejlepší a věci se mohou snadno zvrtnout.

Nepouštějte se letos v měsíci Kozy do žádného riskování. Všechny důležité věci pokud možno odsuňte. A všechno si ještě několikrát zkontrolujte, teď platí aspoň třikrát měř než řízneš. To se týká cestování a vůbec vší větší aktivity.

Ale neznamená to že máte jen sedět doma, naopak, jděte se podívat na něco krásného. Užijte si krásu, romantiku, příjemné chvíle. Energii Kozy posílíte, a dobře využijete, milými a příjemnými zážitky. Koza není nijak
náročná. Miluje přirozenou krásu, přírodu a jemnost. Ideální k tomu jsou příjemné procházky a chvilky zastavení pro kochání se krásou kolem.

Červenec je i z tohoto pohledu velmi vhodným měsícem pro dovolenou a skutečný odpočinek.

Pro toho kdo chce vědět víc o tom jak ho osobně čas ovlivňuje, na co si dát pozor a co využít, je tu má osobní online konzultace (klikněte sem)

Milena Moudrá
Jsem architektka, konzultantka Feng-šuej a specializuji se na odstraňování únavy. Pomáhám lidem zařídit prostor tak, aby je podporoval v jejich cílech, a aby neztráceli sílu na zbytečných překážkách. Můj příběh najdete zde.>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.