PŘÍCHÁZÍTE Z PRÁCE UNAVENÍ?

Může to být úplně zbytečná únava vlivem nevhodného zařízení pracoviště. Zjistěte jak se jí zbavit. Pokud chcete mít více energie a sil, nejen pro práci, ale i pro další aktivity, vyhněte se uspořádání, které zbytečně unavuje. 
Seznamte se s 5 energetickými upíry, 5 chybami, které vám zbytečně berou energii:

Respektuji vaše soukromí a nikdy vám nebudu posílat spam. Kdykoli se můžete z mých příspěvků odhlásit 

REAKCE ČTENÁŘŮ:

Vážená paní architektko, Váš ebook mě vážně dostal! Konečně zpětně vím, proč jsem v kabinetě stěhovala stoly, které stály proti sobě. (Představa, že se budu každý den po vyučování při opravování sešitů koukat na tu kolegyni naproti, mě opravdu děsila. Teď už vím proč. Je dobré vědět, že nejsem divná... 🙂 ). Nejvíc mě však překvapil 5. bod. Umožnil mi vidět spoustu mých "nesmyslných" požadavků v jiném světle. Mějte se pěkně a držím palce v další práci.
Jana Chamrádová
Mileno, tvůj e-book by měli povinně dostat studenti při zápisu do škol architektury a psychologie a medicíny a..., pořád na to někde narážím u výše zmíněných profíků, od kterých očekávám cit pro situaci a NE a NE, což mě jako urbanistu dovedlo až k rozšíření pracovního záběru o stavby a interiéry  :-), ale myslím, že až do svého skonu budu stále někomu vysvětlovat, co to jsou krytá záda a jak myslel a cítil pračlověk  🙂 DÍKY ZA TVOJÍ PRÁCI
Jana Kaštánkováhttp://janakastankova.cz/
„Můj život ve zdraví mě přivedl na cestu homeopatky a aromaterapeutky. A při čtení tohoto eBooku se mi jen potvrdilo, jak je velmi důležité se zaobírat svým okolím. Podle informací uvedených v eBooku jsem si prošla celý byt a odhalila několik omylů. Zapůsobilo to na mně jako nová jarní vzpruha a tak HURÁ do harmonizace svého prostředí. "
Štěpánka Zeithamlová

5 ENERGETICKÝCH  UPÍRŮ

5 chyb, které nám jak upíři odsávají energii

Respektuji vaše soukromí a nikdy vám nebudu posílat spam. Kdykoli se můžete z mých příspěvků odhlásit