PŘÍCHÁZÍTE Z PRÁCE UNAVENÍ?

 

 

Může to být úplně zbytečná únava vlivem nevhodného zařízení pracoviště. Zjistěte jak se jí zbavit. Pokud chcete mít více energie a sil, nejen pro práci, ale i pro další aktivity, vyhněte se uspořádání, které zbytečně unavuje. 
Seznamte se s 5 energetickými upíry, 5 chybami, které vám zbytečně berou energii:

Respektujeme vaše soukromí a nikdy vám nebudeme posílat spam.

Reakce čtenářů:

Vážená paní architektko, Váš ebook mě vážně dostal! Konečně zpětně vím, proč jsem v kabinetě stěhovala stoly, které stály proti sobě. (Představa, že se budu každý den po vyučování při opravování sešitů koukat na tu kolegyni naproti, mě opravdu děsila. Teď už vím proč. Je dobré vědět, že nejsem divná... 🙂 ). Nejvíc mě však překvapil 5. bod. Umožnil mi vidět spoustu mých "nesmyslných" požadavků v jiném světle. Mějte se pěkně a držím palce v další práci.

Jana Chamrádová

„Můj život ve zdraví mě přivedl na cestu homeopatky a aromaterapeutky. A při čtení tohoto eBooku se mi jen potvrdilo, jak je velmi důležité se zaobírat svým okolím. Podle informací uvedených v eBooku jsem si prošla celý byt a odhalila několik omylů. Zapůsobilo to na mně jako nová jarní vzpruha a tak HURÁ do harmonizace svého prostředí. "

Štěpánka Zeithamlová

5 ENERGETICKÝCH  UPÍRŮ

5 chyb, které nám jak upíři odsávají energii